Хліба чи видовищ?
![](http://vkursi.com/uploads/images/3/1/1/2/34/32905121db.jpg)
У понеділок, 14 листопада 2011 р. о 18:30 відбудеться засідання прес-клубу. Пропонуємо обговорити останні події, що відбулися у Чернівцях, зокрема, приїзд Президента та міністрів. Запрошуємо журналістів, дописувачів блогової мережі «ВКурсі» та усіх бажаючих долучитися до обговорення однієї з актуальних суспільно-політичних тем.
Зустріч відбудеться у неформальній атмосфері у стінах кав'ярні
Сторінки події в соц. мережах:
http://www.facebook.com/groups/283693998337894/
0 коментарів